Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo CTTM

Międzynarodowe Spotkania Biznesowe INDUSTRIAL BRIDGE 2021

Giełda kooperacyjna dla uczestników reprezentujących branże: stalową, morską i stoczniową, transportową/logistyczną, energii odnawialnej. Organizator: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

MODERNLOG - targi logistyki, magazynowania i transportu

W dniach 31 sierpnia - 3 września w Poznaniu odbywają się targi dedykowane polskiej branży logistycznej i transportowej.

Forum odlewnicze FOCAST 2021

W dniach 31 sierpnia - 3 września w Poznaniu odbywają się targi dedykowane odlewniom, producentom maszyn i urządzeń, dostawcom komponentów, usługodawcom oraz przedstawicielom nauki.

European Research and Innovation Days

23-24 czerwca, wydarzenie zdalne na temat przyszłości europejskich badań naukowych i innowacji oraz największego programu finansującego badania i rozwój w UE - Horyzont Europa 2021-2027.

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej 2021

14-16 czerwca, Serock. Coroczne wydarzenie organizowane przez PSEW na temat polskiego rynku energii wiatrowej.

Mobility and Transport Days

27 maja - 1 czerwca. Wydarzenie umożliwiające nawiązanie współpracy z podmiotami międzynarodowymi celem uczestnictwa w projektach składanych w konkursach programu Horyzont Europa (Cluster 5: Climate, Energy and Mobility).

ITmatch – międzynarodowa giełda kooperacyjna online dla branży IT/ICT

25 maja Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy oraz inne podmioty działające w szeroko pojętym sektorze IT/ICT, do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej ”ITmatch”. Rejestracja na wydarzenie trwa do 16 maja.

Festiwal Women in Tech Days 2021

25-26 maja, wydarzenie zdalne skierowane do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych.

Dni Skandynawskie 2021

18-23 maja 2021, Szczecin. Siódma edycja wydarzenia dotycząca współpracy Miasta Szczecin ze Skandynawią.

Intermare South Baltic 2021

20-22 kwietnia 2021 r., Gdańsk. Pierwsze spotkanie branży morskiej Południowego Bałtyku. Obok stoisk wystawienniczych i paneli dyskusyjnych, uczestnicy mogą wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej i spotkaniach typu B2B.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę